Agnieszka Baranowska

Zarządu regionu województwa pomorskiego

Agnieszka Baranowska

Nauczycielka języka angielskiego, pedagog, przedsiębiorca, trener mentalny i trener biznesu. Założycielka i autorka programu Akademii Rozwoju Mentalnego dla dzieci i młodzieży.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Ukończyła Szkołę Moderatorów Europejskich przy Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych. Mężatka i mama dwóch synów.

Od wielu lat zaangażowana w projekty społeczne. Była wolontariuszką, liderką i koordynatorką regionalną projektu Szlachetna Paczka w woj. pomorskim. Przez sześć lat wspierała projekty Caritas Polska.

W pracy w naszym ruchu skupiam się przede wszystkim na tworzeniu wspólnoty wokół wspólnych idei. Pomorskie stowarzyszenie w swojej działalności wolontariackiej skupia się szczególnie na pomocy osobom starszym i doświadczających kryzysu bezdomności.

„Dlaczego tu jestem? Bo tu jest moje miejsce, tu są ludzie, którzy stali mi się bliscy. Bo tu są wartości, o które chcę walczyć dla moich dzieci. Tu są moja „głowa”, „serce” i „ręce” – mówi Agnieszka.