Arkadiusz Jakubiak

Arkadiusz Jakubiak

nr 2 liście, okręg nr 4
KANDYDAT DO RADY POWIATU PIOTRKOWSKIEGO

Jestem „sercem do ludzi”, co wyrażam poprzez aktywną działalność społeczną i wolontariacką.
Jako
członek Zarządu Regionu Łódzkiego Stowarzyszenia Polska 2050 dążę do tworzenia pozytywnych zmian w naszej społeczności. Uczestniczę w akcjach charytatywnych i społecznych w naszym regionie, o czym można przeczytać m.in. na naszym wojewódzkim fanpage’u Polska 2050 Łódzkie

Moje zaangażowanie wynika z przekonania, że jako obywatele mamy ogromny wpływ na nasze otoczenie. Chcę działać na rzecz rozwoju powiatu piotrkowskiego i poprawy jakości życia mieszkańców.

Kim jestem?
Informatykiem z wykształcenia i z zamiłowania. Technologia to moja pasja, dzięki której lepiej dostrzegam procesy i mogę wpływać na ich usprawnienie. Ale to wszystko robię dla ludzi, którzy są w centrum moich zainteresowań.
53-letni ojcem dwóch wspaniałych córek. Rodzina jest moją siłą napędową i motywacją do działania.

Startuję z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga do Rady Powiatu Piotrkowskiego.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na: arkadiusz.jakubiak@stowarzyszenie2050.pl

POLSKA
2050