Monika Janus

Zarząd regionu województwa opolskiego

Monika Janus

Pracuję jako dyrektor w amerykańskim banku inwestycyjnym. Mam 17 lat stażu w branży usług finansowych dla klientów instytucjonalnych. Specjalizuję się w zarządzaniu operacjami oraz dużymi grupami ludzi. Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kierunku rachunkowości i finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jako certyfikowany w Dublinie coach wspieram dziedzinę rozwoju zawodowego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów związanych z optymalizacją procesów. Jestem sponsorem Women’s Network w ramach komitetu działającego na rzecz promowania i rozwoju kobiet w branży usług finansowych.

Dobrze odnajduję się w tematach związanych z relacjami międzyludzkimi, komunikacją, planowaniem, rozwiązywaniem konfliktów oraz negocjacjami.

Moja droga w Polsce 2050 to m.in. przewodniczenie i koordynowanie akcji „Serce od Serca”(projekt uzyskał Minigrant), „zOdzysku – od starego do eco użytecznego” oraz kontaktów z Klubem Opolskich Amazonek. Działam również wśród grup wparcia w miejscu zatrudnienia. 

Prywatnie jestem żoną, a także mamą 11-letniego syna. 

 

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.