Barbara Pawińska

Kandydatka do Rady Dzielnicy Bemowa

Barbara Pawińska

Nazywam się Barbara Pawińska, jestem mieszkanką Bemowa od 1992 roku, mężatką, mamą dwóch wspaniałych synów oraz posiadaczką ukochanego owczarka o imieniu Kiba.

Przez 10 lat pracowałam w sektorze przemysłowym, a od 20 lat w bankowości. Jest osobą uważną i analityczną, co planuję wykorzystać, aby jako radna proponować efektywne i przyjazne mieszkańcom zmiany budżetu naszej dzielnicy.

Moje atuty to uważne słuchanie, dar przekonywania i skuteczność w działaniu, a moją dewizą życiową jest „Nie ma rzeczy niemożliwych”.

Tak też zamierzam podchodzić do pracy radnej. Dodatkowo w swoim wolnym czasie jestem zaangażowana w rozwiązywanie problemów osób wykluczonych społecznie i osób z niepełnosprawnością.

Działam aktywnie w Stowarzyszeniu Polska 2050 w Kole Bemowo, gdzie staram się jak najwięcej pomagać mieszkańcom.

Chcę mieć realny wpływ na moją dzielnicę. Dlatego startuję w wyborach do Rady Dzielnicy Bemowo z KWW Sylwestrzak Oborski Wybieramy Bemowo – Polska 2050, Okręg nr 4, Miejsce nr 7.

Moje postulaty:
– Chcę, aby powstał ośrodek opieki wytchnieniowej, który pomoże odciążyć rodziny opiekujące się chorymi.
– Zależy mi, aby w dzielnicy było bezpiecznie, dlatego proponuję rozszerzenie monitoringu o mobilne kamery, które będą zmieniały swoją lokalizację w zależności od zgłoszeń.
– Pragnę również, aby było więcej miejsc, gdzie psy mogą bawić się swobodnie, nie przeszkadzając innym.
– Chcę pomóc w przywróceniu świetności historycznej perełce Bemowa, jakim jest Osiedle Przyjaźń

Zapraszam do kontaktu