Kontakt

Biuro Zarządu Stowarzyszenia Polska 2050

ul. Marszałkowska 83/52
00-683 Warszawa
czynne poniedziałek – czwartek 8:00 – 16:00,
e-mail: zarzad@stowarzyszenie2050.pl 
tel: +48 500 686 730
Biuro Stowarzyszenia w woj. mazowieckim (ten sam adres)
czynne poniedziałek, środa, czwartek: 14:30 – 18:30
wtorek, piątek: 12:30 – 16:30

Nr konta Stowarzyszenia (do darowizn, zwrotów wpłat):
70 1140 2004 0000 3702 8054 4391
Nr konta do składek członkowskich:
08 1140 2004 0000 3402 8054 4781

Zarząd Stowarzyszenia:

Katarzyna Suwała – Prezeska
e-mail: k.suwala@stowarzyszenie2050.pl 

Ewa Kalbarczyk – Wiceprezeska  
e-mail: e.kalbarczyk@stowarzyszenie2050.pl

Wanda Brociek – Wiceprezeska
e – mail: w.brociek@stowarzyszenie2050.pl

Zofia Ilkowska  
e-mail: z.ilkowska@stowarzyszenie2050.pl

Piotr Gąsiorowski
e-mail: p.gasiorowski@stowarzyszenie2050.pl

Martyna Rękas 
e-mail: m.rekas@stowarzyszenie2050.pl

Damian Pacześniak 
e-mail: d.paczesniak@stowarzyszenie2050.pl

Komisja Rewizyjna:

e-mail: komisjarewizyjna@stowarzyszenie2050.pl

Biuro Stowarzyszenia:

Monika Piątkowska 
e-mail: biuro@stowarzyszenie2050.pl

Marek Krawczyk
e-mail: m.krawczyk@stowarzyszenie2050.pl

Katarzyna Suwała
e-mail: k.suwala@stowarzyszenie2050.pl

Ogólnopolski Klub Seniora Polska 2050
Koordynator: Andrzej Sławiński
e-mail: seniorzy@stowarzyszenie2050.pl
Odwiedź nasz fanpage Klubów Seniora!

Ekipa młodych – Pokolenie 2050
Odwiedź nasz fanpage!

Razem dla Rodzin Zastępczych
Koordynatorka: Paulina Łączyńska
e-mail: pieczazastepcza@stowarzyszenie2050.pl
Odwiedź naszą grupę i dowiedz się na bieżąco!

Klub Honorowych Dawców Krwi Polska 2050
Koordynator: Łukasz Świerkowski
e-mail: krwiodawcy@stowarzyszenie2050.pl

Akcje Ekologiczne
Koordynatorka: Magdalena Dorożała
e-mail: m.dorozala@stowarzyszenie2050.pl

Ekipa dla osób w kryzysie bezdomności
Koordynator: Małgorzata Szostak
e-mail: m.szostak@stowarzyszenie2050.pl
Odwiedź nasz fanpage!

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.