Dorota Rygas

Kandydatka na Radną Powiatu Namysłowskiego

Dorota Rygas

Kandyduję na Radną Powiatu Namysłów. Urodziłam się i wychowałam w tym miejscu, które pozostało moją „małą ojczyzną”. Moje życie i kariera związane są z Namysłowem, gdzie zdobyłam edukację, otworzyłam swój pierwszy biznes, wspierany przez rodzinę i tutaj zetknęłam się z medycyną, co zbliżyło mnie do problemów ochrony zdrowia.

Zaradność, cierpliwość, pokora i kreatywność to cechy, które rozwijałam, prowadząc własną działalność gospodarczą. Przejście przez trudne chwile osobistej walki z chorobą bliskiej osoby nauczyło mnie empatii i wzmocniło. Od tego momentu, działalność społeczna stała się też moją misją.

Chęć pomagania innym wyrażam poprzez codzienne działania i wolontariat, bez oczekiwania na rewanż. Moje zaangażowanie w Polskę 2050 i grupę wolontariuszy blisko Szymona Hołowni pokazuje współdzielenie wartości empatii i wrażliwości. Od 2020 roku, kiedy dołączyłam do jego kampanii prezydenckiej, aktywnie uczestniczę w lokalnym życiu społeczno-politycznym.

Obecnie, jako liderka Polski 2050 w powiecie namysłowskim i kandydatka na radną w nadchodzących wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024, pragnę reprezentować interesy i potrzeby mieszkańców.
Zapewniam o swojej gotowości do działania i pomocy, dążąc do zmian razem z zespołem Przyjazny Samorząd Powiatu Namysłowskiego.

Kandyduję z KW „Przyjazny Samorząd”, okręg nr 1, miejsce 3POLSKA
2050
STRATEGIE
2050