Katarzyna Rot

Kandydatka do Rady Miasta Chełm

Katarzyna Rot

Nazywam się Katarzyna Rot. Jestem 36-letnią żoną i matką dwójki fantastycznych dzieci.
Jestem kandydatką do Rady Miasta Chełm, liderką listy w okręgu nr 2.

Pełnię funkcję Członkini Zarządu Stowarzyszenia Polska 2050 w regionie lubelskim.
Od dwunastu lat jestem aktywna w zawodzie asystenta Osób z Niepełnosprawnościami oraz opiekuna osób
starszych.
Jestem społeczniczka z krwi i kości, działając charytatywnie nie tylko w Chełmie, ale wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc.
Organizowałam charytatywne pikniki rodzinne i wojewódzkie w ramach „Charytatywnego Przeglądu Kolęd Pastorałek i Piosenek Świątecznych”,  dzięki którym zbierane były środki finansowe na pomoc chorym dzieciom i zwierzętom.

Koordynowałam akcję “Odkręceni na pomaganie”, która od ponad roku, we współpracy z lokalnymi szkołami, przedszkolami, zakładami pracy oraz mediami, regularne zasila workami plastikowych korków zbiórkę dla “OBUDŹ SIĘ ANGELIKA”.

Nie ma dla mnie rzeczy nie do zrobienia, stąd często mówi się, że jestem “Kobietą do zadań specjalnych” – rzeczy trudno załatwia od ręki, a na cuda trzeba chwileczkę poczekać.

Zawsze jestem blisko ludzi i potrzebujących zwierząt, zostałam trzykrotnie laureatką tytułu “DOBROCZYŃCA ROKU”, przyznawanego przez mieszkańców Chełma i okolic za pośrednictwem lokalnego tygodnika.

Cechują mnie odwaga, kreatywność i ponad wszystko lojalność i uczciwość.  Dzięki poczuciu humoru i umiejętności współpracy
w grupie i na rzecz zespołu, gromadzę wokół siebie chętnych do pomocy. Wierzę, że tylko wspólnie możemy przenosić przysłowiowe góry. Podejmując się jakiegokolwiek wyzwania zawsze chcę się z niego wywiązać do końca.