Radzisława Kwiatek

Kandydatka do Rady Powiatu w Jędrzejowie

Radzisława Kwiatek

Nazywam się Radzisława Kwiatek.
Mam wykształcenie wyższe o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jako długoletni pracownik Poczty Polskiej S.A. (ponad 25 lat) pracowała na różnych stanowiskach – przez ostatnich 15 lat na stanowisku kierowniczym.
Po 40 latach zamieszkiwania na Opolszczyźnie wróciłam tam, gdzie się urodziłam i wychowałam, do woj. Świętokrzyskiego.

Od początku jego istnienia, jestem członkinią Stowarzyszenia Polska 2050. Byłam liderką struktur powiatowych w Strzelcach Opolskich, jak również członkinią Zarządu Regionu Świętokrzyskiego. Organizowałam i uczestniczyłam w akcjach pomocowych i ekologicznych.

Jako Radna chciałabym mieć realny wpływ na rozwój mojej małej ojczyzny.
Potrafię rozmawiać z ludźmi, a co najważniejsze – słuchać uważnie tego, co chcą mi przekazać. Mam głęboką wiarę w demokrację i w to, że każdy głos ma znaczenie. Chcę reprezentować naszą społeczność z pasją i zaangażowaniem. Moim celem jest budowanie mostów pomiędzy różnymi grupami społecznymi, aby wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich mieszkańców powiatu. Jestem otwarta na pomysły i sugestie, bo wierzę, że wspólnie możemy osiągnąć wiele. Dlatego proszę o Państwa zaufanie i poparcie, aby razem móc działać na rzecz naszej wspólnoty.

,,Z ludźmi i dla ludzi” – Z tym hasłem kandyduję do Rady Powiatu w Jędrzejowie z listy nr 3, okręg 4, pozycja 6.
Zapraszam do kontaktu.