Szymon Danielczyk

Zarząd regionu województwa śląskiego

Szymon Danielczyk

Ekonomista, absolwent specjalizacji Psychologia Managerska. Zawodowo jeden z managerów zespołu zarządzającego nieruchomościami jednego z największych banków w kraju. Poprzednio lider procesu wyceny instrumentów finansowych w sektorze audytu finansowego, odpowiedzialny za jego transfer z londyńskiej centrali grupy do biura w Katowicach. Dodatkowo doświadczony w roli mediatora sądowego.
Wieloletni społecznik zaangażowany w działania ruchu Polska 2050 od września 2020 roku. Początkowo wolontariusz, a następnie lider zespołu Ruchu w mieście Katowice. Aktualnie członek zarządu województwa śląskiego. W swojej pracy zarówno zawodowej jak i społeczno-politycznej kieruje się zasadami mówiącymi o tym, że rzetelna praca sama potrafi się obronić, nie ma rzeczy niemożliwych – są jedynie takie, których rozwiązania nikt jeszcze nie opublikował czy o tym, że dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
Prywatnie dumny ojciec dwójki wspaniałych dzieci, a także pasjonat turystyki górskiej, żeglarz, gitarzysta i praktykujący wielbiciel koszykówki, siatkówki i piłki nożnej – w dokładnie takiej kolejności.

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.