Zofia Ilkowska

Członkini Zarządu

Zofia Ilkowska

Psycholożka, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła projekt Laboratorium Kompetencji Zawodowych na profilu kompetencji kliniczno-społecznych i współpracy w zespołach zadaniowych. Od 7 lat aktywnie związana z Wielkopolskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Chorobą Alzheimera, gdzie prowadzi treningi pamięci dla osób starszych.

W Wielkopolsce ruch Polska 2050 skupia się głównie na pomocy osobom w kryzysie bezdomności. Nasi wolontariusze prowadzą projekt streetworkingowy. Kolejne grupy, do których adresujemy często pomoc to pacjenci oddziałów psychiatrycznych, tzw. oddziałów covidowych, dzieci z domów dziecka i rodziny zastępcze.

„Działam w naszym ruchu, bo wierzę w kraj, który ponad interes partyjny przedkłada troskę o obywatela. W którym rządzący rozumieją, że kryzys klimatyczny to prawdziwy problem i to ostatni moment, by na niego zareagować” – mówi Zofia.

 

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.