Aleksandra Pawlik

Przewodnicząca Zarządu regionu województwa opolskiego

Aleksandra Pawlik

Urodziłam się w 1979 roku. Jestem absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Opolskiego w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Przez 12 lat byłam związana z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, gdzie zajmowałam się prowadzeniem kont płatników składek oraz związaną z tym egzekucją administracyjną.

W Stowarzyszeniu działam od sierpnia 2020 roku, będąc Przewodniczącą kędzierzyńsko-kozielskiego Koła Powiatowego. Zostałam wybrana do Zarządu regionu województwa polskiego, w którym pełnię rolę Przewodniczącej.

Związałam się z Polską 2050, ponieważ chcę mieć realny wpływ na zmiany, które są konieczne w naszym kraju. Działalność w Stowarzyszeniu dała mi poczucie, że transformacji możemy dokonywać na każdym szczeblu naszego życia. Wierzę, że zasługujemy na lepsze jutro, na spokojne czasy, na wolność słowa, na szacunek.

W wolnym czasie oddaję się czytaniu książek, spacerom z moim adoptowanym kundelkiem oraz podróżom. Najwięcej radości daje mi spędzanie czasu z moją 18-letnią córką Wiktorią.

Moje motto: „Nie możemy zmienić kierunku wiatru, ale możemy inaczej postawić żagle” – Andreas Pfluger