Ach, co to był za mecz w Namysłowie !

22 maja 2023
Woj. opolskie

20 maja w sobotnie popołudnie odbył się w Namysłowie  mecz charytatywny z udziałem Tomasza Zimocha – naszego parlamentarzysty.
Wiele osób przyszło, by wspomóc szlachetny cel i spotkać się z jednym z najbardziej znanych i szanowanych komentatorów sportowych w Polsce. Tego słonecznego dnia na zielonej murawie zmierzyły się drużyna Biała i Pomarańczowa. W barwach tej drugiej znaleźli się członkowie naszego stowarzyszenia. Od samego początku rywalizacja była zacięta i bardzo wyrównana. Wynikiem 8:7 wygrała drużyna Biała, ale ostatecznym zwycięzcą  w meczu została mała Lilianka, na rzecz której zbieraliśmy datki do puszek.

Najlepszym zawodnikiem został okrzyknięty bramkarz z drużyny Pomarańczowej, jednak na największe wyróżnienie zasłużyli działacze stowarzyszenia Polska 2050 w powiecie namysłowskim, którzy przyczynili się do tego, że zorganizowane przez nich wydarzenie było absolutnie wyjątkowe.  Zebrane podczas meczu środki w wysokości 1400 zł zostaną przeznaczone na rehabilitację małej Lilianki z Namysłowa.