CYFROWA RODZINA – konkurs dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej

29 kwietnia 2022
15:27

Ogłaszamy konkurs dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej pod tytułem CYFROWA RODZINA.

Konkurs jest dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat, przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej. Na prace pt. JA I MOJA RODZINA wykonane dowolną techniką komputerową (film, klip, prezentacja, komputerowa grafika itp) czekamy od 1 do 20 maja pod adresem mailowym: pieczazastepcza@polska2050.pl. Po przesłaniu pracy każdy otrzyma formularz ze zgodami do wypełnienia.
Złożenie pracy wraz z wypełnieniem formularza oznacza kompletne zgłoszenie co mailowo potwierdzimy. Wyniki ogłosimy do 31 maja z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Konkurs ma na celu promocje rodzinnej pieczy zastępczej i pokazanie jak funkcjonują rodziny zastępcze.

Sponsorem nagrody jest Firma Giganci Programowania. Co mówią o sobie i swojej firmie ?
” Najpierw połączyła nas przyjaźń, a zaraz potem zamiłowanie do programowania! Szkołę Giganci Pogramowania stworzyliśmy, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Chcemy pokazać naszym uczniom jak wielki potencjał drzemie w nauce programowania i jak ogromne korzyści się z tym wiążą. Programowanie to nie tylko świetne pieniądze, ale również doskonały sposób na rozwój logicznego myślenia, kreatywności, cierpliwości czy umiejętności rozwiązywania problemów. W naszych działaniach wspiera nas grono pedagogów, posiadających szerokie kompetencje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.”

Firma Giganci Programowania Sp. z o.o. przekazała nam 5 voucherów na wybrane kursy programowania dostępne w ofercie.

REGULAMIN KONKURSU

 

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050