Karolina Górnisiewicz

Zarząd regionu województwa małopolskiego

Karolina Górnisiewicz

Z wykształcenia jestem architektem wnętrz, absolwentką studiów magisterskich oraz doktoranckich na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od kilkunastu lat prowadzę własną pracownię projektową w Krakowie. Pracuję również jako wykładowca na Krakowskiej Akademii. Jestem wolontariuszką ruchu Polska 2050 już od maja 2020 roku. Początkowo działałam w tzw. „Plantacji Dobra”, czyli krakowskiej grupie wspierającej osoby w kryzysie bezdomności w ramach działalności Stowarzyszenia Polska 2050. Brałam też udział w działaniach ogólnopolskiej grupy ds. bezdomności Stowarzyszenia. Włączałam się w organizację licznych zbiórek na terenie całego województwa.

W Zarządzie zajmuję się koordynowaniem prac w Krakowie. Jestem odpowiedzialna za raporty działań członków Zarządu, przygotowywanie uchwał. Koordynuję powstawanie lodówek społecznych w Krakowie, którymi opiekują się m.in. nasi wolontariusze. Zajmuję się też aktywizacją członków oraz wolontariuszy w całym regionie.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwojga wspaniałych dzieci.