Wanda Brociek

Wiceprezeska Zarządu

Wanda Brociek

Jeżeli chodzi o mnie, to “źródła zewnętrzne” powtarzają, że cechuje mnie pozytywna energia, szybkość i efektywność w działaniu. Widzę tzw. duży obraz i konsekwentnie dążę do osiągnięcia celu. W ruchu jestem od kampanii prezydenckiej. W Stowarzyszeniu od początku – pełniłam m.in. rolę liderki warszawskiego Koła Ursynów – Wilanów oraz Przewodniczącęj Krajowego Sądu Koleżeńskiego. Działam również w partii Polska 2050 Szymona Hołowni w zarządzie Koła 19 jako skarbniczka.

Wierzę w Stowarzyszenie, widzę w nim serce całej organizacji i byt, który generuje energię do zmian społecznych i świeży powiew.
Zawodowo jestem mentorką, doradczynią i trenerką biznesu, propagatorką skandynawskich wartości oraz kultury biznesowej.