Otwarcie biura Polska 2050 w Wejherowie

28 lutego 2023
Woj. pomorskie

Przy ul. Puckiej 14 w Wejherowie w sobotę 25 lutego otwarte zostało biuro Stowarzyszenia Polska 2050. Jest to pierwszy w województwie pomorskim punkt okręgowy Stowarzyszenia. Wejherowscy wolontariusze organizacji zapraszają do niego wszystkich mieszkańców regionu, którzy potrzebują pomocy lub chcieliby dołączyć do Polska 2050.

– Otwarcie powiatowego biura Stowarzyszenia Polska 2050 to unikalna inicjatywa w skali ogólnopolskiej – powiedziała Wiceprezeska Zarządu Stowarzyszenia Agnieszka Buczyńska, która uczestniczyła w wydarzeniu.

– Zapraszamy do odwiedzania nas – kontynuował Michał Przeperski, przewodniczący Zarządu Polska 2050 Powiatu Wejherowskiego. – Chętnie wysłuchamy i pomożemy w rozwiązywaniu problemów w miarę naszych możliwości. Zapraszamy do wstępowania w szeregi Stowarzyszenia.

W otwarciu biura uczestniczyli także przewodniczący pomorskich struktur Stowarzyszenia Polska 2050 Jarosław Rybarczyk oraz członkowie Stowarzyszenia, którzy jednocześnie są członkami zarządu regionu partii Polska 2050 Szymona Hołowni – Łukasz Kopeć, przewodniczący regionu i Wioleta Tomczak, członek zarządu. Na otwarcie przybyło także liczne grono członków Stowarzyszenia z całego województwa

– Bardzo dziękuję, że przybyliście świętować z nami efekt naszej pracy – mówił Michał Przeperski. – Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że udało się nam zrealizować taki projekt. Dzięki niemu praca lokalna na rzecz regionu stanie się łatwiejsza. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania biura, które w stu procentach będzie utrzymywane z wpłat lokalnych członków i wolontariuszy Stowarzyszenia.

Po uroczystym otwarciu biura wejherowscy członkowie Stowarzyszenia zaprosili gości na kawę w pobliskiej restauracji.