Porozmawiajmy o… zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

24 października 2022
Woj. śląskie
„Otrzymałem sporo informacji na temat zachowania moich dzieci, oraz tego co może wpływać na ich zachowanie, a także tego, co robię źle jako rodzic (mimo ze wiedziałem, że postępuję nieodpowiednio, to chyba potrzebowałem kogoś patrzącego analitycznie z boku, kto pokaże jak zmienić pewne utarte w życiu domowych zachowania,  np. sposób prowadzenia rozmowy z moimi dziećmi)” – relacjonuje Szymon Twardak, członek Stowarzyszenia Polska 2050, region Podbeskidzie, a zarazem organizator debaty.
Szymon Twardak planuję cykl takich spotkań, na których będą poruszane aktualne i ważne społecznie zagadnienia z zakresu edukacji, zdrowia psychicznego, ekonomii czy nadchodzącego kryzysu energetycznego. Właśnie na kolejnym spotkaniu  planowane jest wzięcie pod lupę finansów domowych, oszczędzania energii, a prelegenci i zaproszeni goście razem zastanowią się nad tym jak być przygotowanym na ewentualne przerwy w dystrybucji energii elektrycznej.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniach, jak również planujących dołączyć do grona członków Stowarzyszenia Polska 2050 zapraszamy do kontaktu slaskie@polska2050.pl lub twardak@wp.pl
Transmisja ze spotkania  zobacz