#SaveTheDate – zbliża się Charytatywny Bal Stowarzyszenia Polska 2050!

01 października 2024

Drodzy Przyjaciele, Wolontariusze, Sympatycy,
już znamy datę i miejsce naszego już corocznego Charytatywnego Balu Stowarzyszenia Polska 2050!

Bal odbędzie się 11 stycznia 2025 r. w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie (Browary Warszawskie), czyli w tym samym miejscu, co w zeszłym roku.

Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wypatrujcie kolejnych komunikatów dotyczących możliwości zakupu biletów. Informować będziemy między innymi przez nasz newsletter. Dlatego jeśli jeszcze się nie zapisałeś/aś to możesz zrobić, klikając w prawym górnym rogu na naszej stronie.

Bal będzie okazją do świętowania tego, co udało się nam wspólnie osiągnąć w minionym roku. W programie: muzyka z DJ, jedzenie i napoje i oczywiście balowa zabawa w świetnym towarzystwie. Całe wydarzenie uświetni charytatywna licytacja.

Bal jest wydarzeniem, które kierujemy do wszystkich, nie tylko członków i członkiń Stowarzyszenia, wolontariuszek i wolontariuszy, również nieformalnych przyjaciół i sympatyków.

Całkowity zysk z organizowanego Balu wesprze działalność statutową Stowarzyszenia Polska 2050, dzięki temu wesprzemy nasze długoterminowe projekty! Zapraszamy wszystkich chcących bawić się wspólnie z nami!

Partner wydarzenia: ADN Centrum Konferencyjne Sp. z o.o. Sp. k.