Sztuczna inteligencja jako fundamencie rozwoju społeczeństwa przyszłości

15 listopada 2022
13:02

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozkręca się i zaprasza na kolejny panel wykładowo-dyskusyjny. W najbliższym tygodniu rusza  trzecia odsłona naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowanego przez Kluby Seniora Polska 2050!
17 listopada o godz. 18.00 zapraszamy Was przed ekrany oraz fizycznie do naszego biura Polska 2050 Warminsko-Mazurskie w Olsztynie przy ulicy Żeromskiego 24m !

Już w najbliższy czwartek Roman Mazur wykładowca Polskiego Instytutu na Obczyźnie w Londynie opowie o „bezpiecznej i etycznej sztucznej inteligencji jako fundamencie rozwoju społeczeństwa przyszłości”.

Sztuczna inteligencja nie dla seniorów? Nic bardziej mylnego… “Warto wziąć udział w tym spotkaniu, bo będziemy rozmawiać o przyszłości nie tylko seniorów, ale i Waszych wnuków na rynku edukacji i pracy w Polsce i w Unii Europejskiej. Na sztuczną inteligencję nie możemy czekać, musimy ją tworzyć. Zwłaszcza w zakresie zdrowia, spraw socjalnych i systemu emerytalnego” – mówi wykładowca. Pamiętajmy, globalne kompetencje tworzą też rozwój lokalny.

Ponadto, w programie nie tylko wykład, ale też herbata, poczęstunek i dwie nagrody wykładowcy dla najaktywniejszych Seniorów.

Co możesz zrobić, aby dołączyć na wykład ?  Uzupełnij ankietę rejestracyjną  https://forms.gle/Ldd1NZfeSu3LBKDy

Nie musisz być członkiem naszego ruchu, wykłady są otwarte dla wszystkich słuchaczy ! 


Całość programu oraz wszelkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej  https://stowarzyszenie2050.pl/projekt/uniwersytet-trzeciego-wieku-2050
Więcej informacji na temat trzeciego wykładu w poniższym filmiku

Roman_Mazur_UTW_2050

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050